APIE ĮMONĘ

Arutras Dimsa - IMG_5385UAB“POLIPLASTAS“ – įmonė, gaminanti įvairią produkciją iš stiklo plastiko pramonės poreikiams ir privačiam naudojimui. UAB“POLIPLASTAS“ įkurta 1998 metais ir pasižymi nuoseklia-stabilia plėtra, pastoviu gaminamos produkcijos asortimento atnaujinimu, greitu naujų technologijų įsisavinimu. Įmonės išskirtinumas – operatyvus naujų gaminių pritaikymas serijinei gamybai, naudojant pažangias technologija ir minimizuojant kaštus.
UAB“POLIPLASTAS“ turi keletą gamybos technologijų ir gaminamos produkcijos krypčių, kurios yra nuolat tobulinamos, pritaiko pirkėjų poreikiams ir atnaujinamos:

– Stiklo plastiko gaminių gamyba didelėmis ir mažomis serijomis (rankinis laminavimas, laminavimas naudojant vakuumo technologijas su vakuumavimo plėve arba dvipusėmis formomis);

– Modelių ir formų gamyba stiklo plastiko gaminių pramonei, parenkant gamybos technologijas;

– Akrilo ir ABS formavimas (vonių gamyba);

– Masažinių sistemų montavimas į akrilines vonias.

UAB “POLIPLASTAS“ gaminama produkcija sėkmingai realizuojama daugelyje Europos valstybių: Danijoje, Švedijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Baltarusijoje ir t.t. Su mūsų pagamintomis formomis šiuo metu dirba ne tik Lietuvos įmonės, bet ir JAV, Kinijos, Indijos, Danijos, Ispanijos ir kitų šalių stiklo plastiko gaminių gamintojai.

 

 

 

 

PRODUKCIJA

 

 

 

 

 

 

TECHNOLOGIJOS

 

 

 

 

 

 

NAUJIENOS