PRODUKCIJA

LAUKO BASEINAI

Nemažą dalį gaminamos produkcijos mūsų įmonėje sudaro – stiklo pluošto lauko baseinai.
Tai išskirtinė įmonės produkcija, pasižyminti unikaliais dizaino, spalvų ir konstrukciniais sprendimais. Baseinai suprojektuoti ir pagaminti taip, kad būtų patogu, malonu ir saugu naudotis visai šeimai.

LAUKO KUBILAI

Lauko kubilų gamyboje naudojamos tik aukščiausios kokybės specialios žaliavos, kurios apsaugo gaminius nuo „osmozės“ reiškinių, suteikia galimybę prailginti garantijas ir leidžia kubilu džiaugtis daug metų. Inžineriniai sprendimai mūsų kubilams suteikia papildomo tvirtumo, standumo, atsparumo smūgiams bei išlaiko formos vientisumą.  

VONIOS IR MASAŽINĖS SISTEMOS

Vonios – tai vienas iš seniausių UAB “POLIPLASTAS“ gaminamų produktų. Šiuo metu mūsų gaminamos ir parduodamos akrilinė aukštos vonios ir masažinės sistemos yra su „KYMA“ prekiniu ženklu.

FORMŲ GAMYBA

Per ilgus įmonės veiklos metus turime sukaupę didelę patirtį formų gamybos srityje. Visų gaminių, kurie yra gaminami mūsų įmonėje, formas pasigaminome patys. Šiuo metu gaminame formas ne tik savo reikmėms, bet ir kitoms įmonėms, kurios užsiima stiklo plastiko produkcijos gamyba. Dirbdami su užsienio partneriais pagaminome didelį kiekį formų, skirtų vėjo jėgainių pramonei.

MODELIŲ GAMYBA

Modelių gamyba – tai sritis, glaudžiai susijusi su formų gamyba. Norėdami pilnai patenkinti mūsų klientų poreikius, galime pasiūlyti ne tik formų gamybą, bet ir modelių gamybą. Šiai dienai, gaminame modelius, kuriems nekeliami ypatingi tikslumo reikalavimai. Bendradarbiaudami su partneriais galime pasiūlyti ir sudėtinų modelių gamybą, kuri atliekama CNC staklių pagalba. Taip pat, esant poreikiui, galime parinkti gamybos technologijas ir procesus.

KITI GAMINIAI

UAB „Poliplastas“ taip pat turi daug patirties įvairios paskirties gaminių iš stiklo plastiko gamyboje: tai valčių ir katerių gamyba, įvairių talpyklų gamyba, komplektuojančių detalių mašinų pramoninės produkcijai ir laivų statybos pramonei.